IMG_0390

بازدید مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان فارس و امام جمعه شهرستان خرامه از پستهای نوروزی مورخ ۹۶/۰۱/۰۹

0

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه به نقل از محسن صباغ نژاد، مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس از پایگاه بین جاده ای مرحوم یوسفی و همچنین  پست ایمنی و سلامت مسافرین نوروزی شهید حاج سلیمان زارع شهرستان خرامه بازدید نمودند.ایشان ضمن تبریک سال نو به اعضای حاضر در پست سال خوبی را برای آن ها آرزو نمودند.مهندس جعفری از تلاش اعضای جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه برای خدمت رسانی به مردم شریف ایران تشکر نموده و کلیه خدمات ارایه شده در پست های ایمنی و سلامت نوروزی را بستر ساز سفری ایمن و سالم دانستند که نهایتا به آرامش و شادی همچنین کاهش مرگ و میر و حوادث ناشی از این سفرها منجر می شود. مهندس جعفری مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان فارس از مراکز امدادی هلال احمر این شهرستان بازدید کرد و از نزدیک در جریان فعالیت های نجاتگران این پایگاه ها قرار گرفت و از تلاش ها و خدمات آنها در جریان طرح امداد و نجات نوروزی سال ۹۶ قدردانی نمود.وی ضمن ابراز خرسندی از نگاه مثبت مسئولین شهرستان نسبت به هلال احمر و جایگاه بسیار خوب این جمعیت در سطح شهرستان به جذب و آموزش جوانان و استفاده از پتانسیل موجود اشاره کرد و گفت در نظر است یه کار فرهنگی به عنوان پایلوت با همکاری سپاه ناحیه خرامه و ایجاد تفاهم نامه در زمینه آموز امداد و کمکهای اولیه انجام گیرد.

در ادامه حضرت حجت الاسلام والمسلمین حاج محمد صباحی،امام جمعه محترم شهرستان خرامه ضمن خوش آمد گویی به مدیرعامل محترم جمعیت هلال احمر استان فارس جناب مهندس جعفری ، و قدردانی از زحمات آن مدیریت محترم ،سه ویژگی مهم  و بارز را از شاخصه هایی دانستند که جمعیت هلال احمر را مجزا از سایر ارگانها کرده است. یکی نگاه مثبت مردم به جمعیت هلال احمربه دلیل آمادگی جسمانی و چابکی،دوم داشتن اطلاعات و معلومات بالا و سوم عدم سیاسی کاری و فعالیت فقط در زمینه تخصصی امداد و نجات ،داشتن آرامش و انتقال آن به جامعه دانستند..

امام جمعه محترم شهرستان خرامه  افزودند جمعیت هلال احمر یک نهاد مردمی واقعی با قدمت بالا در تاریخ جهان که الگوی بسیار خوبی برای خدمت رسانی به شمار می آید و پرسنل زحمت کش این نهاد را مجاهدین واقعی کمک رسانی خطاب کرد  و افزود: اهمیت کار هلال احمر از آنجا نمایان گر است که اولین گروه امدادرسان به حوادث شهرستان از جمله آتش سوزیها، سیل و حوادث طبیعی و…. ، امدادگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر هستند و این حضور پیشتاز و فعال در جریان بارندگی های سیل آسای اخیراستان فارس نیز ملموس بود.

 

لازم ذکر است محسن صباغ نژاد ؛مسئول جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه، در حاشیه این بازدیدها، گزارشی از اجرای طرح های نوروزی در شهرستان خود به اطلاع مدیر عامل جمعیت هلال احمر،هیات همراه و مسئولین شهرستان رساند.

IMG_0285

IMG_0302

IMG_0310

IMG_0321

IMG_0322

IMG_0324

IMG_0326

IMG_0331

IMG_0333

IMG_0348

IMG_0349

IMG_0355

IMG_0362

IMG_0375

IMG_0379

IMG_0384

IMG_0387

IMG_0390

IMG_0404