norooz

پیام تبریک نوروزی رئیس هلال احمر خرامه

0

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمرشهرستان خرامه، محسن صباغ نژاد با صدور پیامی فرا رسیدن نوروز باستانی را تبریک گفت در بخشی از پیام رییس جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه آمده است:

نوروز سنتی باستانی با مناسبت امروزی است. روح دوستی،همسبتگی و احترام به محیط زیست طبیعی. نوروز قویا با ارزش های جمعیت هلال احمر منطبق است . صدها میلیون  انسانی که در سراسر جهان این سنت را گرامی میدارند نماینده طیف گسترده تجربه انسان هستند .جشن های بیشمار نوروز در جهان ما احترام مشترک برای تجدید حیاطی است که از اعتدال بهاری سرچشمه گرفته است و تمامی مردم میتوانند از این حس امکان تازگی الهام گیرند.

هرزمان سخنی از مفاهیمی چون ایثار ؛ فداکاری ؛ از جان گذشتگی و مهربانی به میان می آید بدون تردید نام جمعیت  هلال احمر و رادمردان و شیرزنان آن به ذهن ها متبادر میگردد. اینان بخشی از انسان های پاک و وارسته ای هستند که با دست های پرتلاش، سینه ای لبریز از امید ،دلهای سرشار از شور یاری همچون فرشتگان بی هیچ منت و درخواستی سر بر فرمان خدا نهاده و از جان و دل به کمک نیازمندان و امدادطلبان میشتابند.

چه سپید است دلهاتان وچه روشن وامیدبخش است چشمهاتان.مهرخدا درسینه شما جاری است.تلاشتان پرثمرباد ای مهرورزان و ای قطره های ذلال محبت.

امیدوارم سالی پرشکوه،سالی که دلها از زنگار قهر وبدبینی پیراسته شود پیش روباشد وفضایی امن و آزاد فراهم گردد تا مردم منطقه از هیولای جنگ،قهر ،آشوب ،کشتار،تجاوز،تنگ نظری و واپس گرایی رهایی یابند و جهان به سوی صلح و دوستی بر مدار عدالت حرکت کند و در درون نیز با رهنمود های مقام معظم رهبری حضرت آیت الله خامنه ای بتوانیم با ایستادگی در برابر تهدید ها و توطئها در فضایی که آزادی و همدلی بر آن حاکم است دولت و ملت در کار ساختن و آبادانی معنوی و مادی کشور و رفع مشکلات فراوان موفق باشد.