علی اکبر

پیام تبریک رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه به مناسبت میلاد حضرت علی اکبر (ع)و روز جوان

0

به گزارش روابط عمومی هلال احمر شهرستان خرامه ، رئیس هلال احمر این شهرستان  طی پیامی به مناسبت هفته جوان و سالروز میلاد حضرت علی اکبر(ع) این روز را به جوانان داوطلب و امدادگر  شهرستان خرامه  تبریک گفت، متن این پیام بدین شرح است

            باسمه تعالی

بزرگ ترین سرمایه هر کشور، نیروی انسانی آن است که مهم ترین بخش آن را در نسل جوان می توان یافت. گردش چرخ های عظیم اقتصادی، اجتماعی، فرهنگی، سیاسی، عمران و آبادی،  امدار سانی ،دفاع از مرزها، حفظ استقلال و امنیت کشور و… با دست توانا و قدرتمند جوانان انجام می گیرد که در همه کشورها، آثار پرارج فعالیت آنان در تمامی مظاهر زندگی آشکار است و نیروی خستگی ناپذیر نسل جوان، مایه امیدواری تمام ملت هاست و کشورما در طول هشت سال دفاع مقدس شاهد درخشش جوانانی بود که با ایثار جان خویش امنیت و آسایش امروز را به ما هدیه دادند.

جوان در هر جامعه ای، محور حرکت و پویایی است و مهم تر از همه اینکه قله های پیشرفت و موفقیّت مادی و معنوی فرد در فرصت جوانی فتح می گردد. به یقین جوانان پرافتخار شهرستان خرامه  نیز سرمایه عظیم این شهرستان هستند و توسعه و سربلندی این شهرستان و مردمانش با تعهد، تخصص، تلاش و اندیشه برتر جوانانش گره خورده است؛ زیرا تشکیل جامعه ای موفق، مبتنی به حضور جوانان در عرصه های مختلف می باشد.  ۸ اردیبهشت ماه سال روز ولادت با سعادت حضرت علی اکبر(ع)و روز جوان را به همه به ویژه جوانان عزیز امدادگر و داوطلب تبریک و تهنیت عرض می نمایم.

                                                                             سید جواد موسوی

                                                               رئیس هلال احمر شهرستان خرامه