IMG_7936

مراسم جشن ولادت حضرت علی (ع) (روز پدر) روز دوشنبه بیست و یکم فروردین ماه ۹۶ در سالن جمعیت هلال احمرشهرستان خرامه برگزار شد

1+

مراسم جشن ولادت حضرت علی (ع) (روز پدر) روز دوشنبه بیست و یکم فروردین ماه ۹۶ در سالن جمعیت هلال احمرشهرستان خرامه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه،این مراسم با حضور کلیه اعضاء ،داوطلبان،جوانان و امدادگران در سالن این جمعیت برگزار شد.
بر پایه این گزارش محسن صباغ نژاد رئیس شعبه در بخشی از این مراسم ضمن تبریک میلاد با سعادت شاه ولایت حضرت امیرالمومنین علی (ع) از عوامل طرح نوروز ی ۹۶ تقدیر و تشکر کرد و چشم انداز جمعیت هلال احمر خرامه را در سال ۹۶ ترسیم نمود.

وی تصریح کرد :تمام فعالیتهای ما باید پژوهش محور و بااستناد به آمارمورد قبول و جداول قابل استناد باشد.صباغ نژاد با تاکید بر اینکه در جمعیت هلال احمر هیچ حرف و عملی بدون پژوهش و نظرسنجی انجام نخواهد شد تصریح کرد:توان ما را فقط منحنی ها باید نشان دهد نه سخنرانی ها.باید صادقانه مدیریت کرد و با آمار درست عملکرد خود را به نمایش بگذاریم.

اجرای موسیقی زنده از گروه موسیقی سنتی به سرپرستی و خوانندگی آقای ایمان دهقان از دیگر بخش های این مراسم بود.درضمن پورتال الکترونیکی جمعیت هلال احمر خرامه که توسط نجاتگر حسین بذرافکن طراحی گردیده بود افتتاح گردید.ومجری این مراسم نیز مهدی آب پیما بود.

photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۰_۱۲-۵۵-۴۲

photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۰_۱۲-۵۶-۱۷

photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۰_۱۲-۵۷-۰۴

photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۰_۱۲-۵۷-۲۸

photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۰_۱۲-۵۷-۵۳

 photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۰_۱۲-۵۹-۰۵

photo_۲۰۱۷-۰۴-۱۰_۱۲-۵۹-۱۲

IMG_0414

IMG_0466

IMG_7913

IMG_7936

IMG_7947

IMG_7950

IMG_7952

IMG_7971