دیدار کاکنان جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه با امام جمعه محترم شهرستان (3) (Copy)

دیدار کارکنان،اعضای شورای اجرایی و اعضای داوطلب جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه با امام جمعه محترم شهرستان

0
به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه در تاریخ ۱۳۹۵/۰۶/۰۹ اعضا و پرسنل جمعیت هلال احمر شهرسان خرامه دیدار نمودند،در این دیدار ابتدا آقای محسن صباغ نژاد ضمن تشکر از امام جمعه محترم شهرستان به خاطر توجه ویژه ی ایشان به جمعیت هلال احمر در شهرستان ضمن ارائه گزارشی از عملکرد این شعبه از زمان ریاست ایشان به فعالیت های در دست انجام اشاره نمودند.حجت الاسلام صباحی امام جمعه محترم شهرستان خرامه ضمن تشکر از آقای محسن صباغ نژاد رئیس شعبه هلال احمر خرامه نگاه و علاقه ویژه ایشان به شهرستان خرامه را ستودنی توصیف نمودند و افزودند یکی از کارهای مهم جمعیت هلال احمر باید تقویت روحیه دینی و سپس امادگی برای عملیات های امدادی باشد.
حجت الاسلام والمسلمین صباحی جمعیت هلال احمر را تشکلی مردم نهاد توصیف نمودند که می تواند استعداد جوان ها یی که روحیه کار در عرصه ها و نهادهای دیگر را ندارند پرورش داده و باعث رشد و شکوفایی و عدم وارد شدن آن ها به حوزه آسیب های اجتماعی باشد.
در پایان رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه از فعالیت های واحد داوطلبان این شعبه و نیز انجام امور حمایتی برای اقشار آسیب پذیر صحبت نمودند که با استقبال امام جمعه محترم شهرستان روبرو شد،حجت الاسلام صباحی بر فعالیت در یک حمایت خاص مانند تهیه لوازم و التحریر تاکید نمودند و رمز موفقیت در امور حمایتی را عدم موازی کاری ادارت شهرستان دانستند.
در پایان این دیدار مقرر گردید جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه حوزه فعالت های خود را در امور حمایتی مثلا حمایت از خانواده های زندانیان یا .. مشخص نماید تا از موازی کاری و پراکندگی در این حوزه جلوگیری و به بهترین نحو خدمات حمایتی به مردم این شهرستان ارائه گردد.
دیدار کاکنان جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه با امام جمعه محترم شهرستان (1) (Copy) دیدار کاکنان جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه با امام جمعه محترم شهرستان (2) (Copy) دیدار کاکنان جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه با امام جمعه محترم شهرستان (3) (Copy)