IMG_6618

دیدار فرمانده سپاه ناحیه خرامه با رئیس جمعیت هلال احمر این شهرستان

0

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه :  فرمانده سپاه ناحیه خرامه جناب سرهنگ طحان  به همراه تعدادی از پرسنل با رئیس جمعیت هلال احمرخرامه  دیدار کردند.

در ابتدای این دیدار سید جواد موسوی رئیس جمعیت هلال احمر خرامه  ضمن خوش آمدگویی و تقدیر از زحمات فرماندهی سپاه ناحیه مقاومت بسیج خرامه خواستار همکاری و تعامل بیشتر بسیج و هلال احمر برای برگزاری دوره کمک های اولیه جهت بسیجیان با توجه به اهمیت یادگیری این آموزش ها برای هر فرد خصوصا بسیجیان شد. موسوی گفت هر امدادگر ما یک بسیجی هست  .در ادامه سرهنگ طحان  فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج خرامه  گفت فعالیت در بسیج و هلال احمر برگرفته از شیوه ائمه اطهار و در جهت رضای خدا ، فارغ از هرگونه جناح بندی سیاسی است.

سرهنگ علی اکبر طحان اضافه کرد: نیاز اصلی جامعه امروز تفکر بسیجی و انقلابی ، بصیرت و روشنگری و جلوگیری از طمع جهانیان نسبت به انحراف جوانان است.

اگر چه هلال احمر یک سازمان بین المللی است ولی همیشه در همه امور انقلابی حضور فعال داشته است
فرمانده سپاه ناحیه مقاومت بسیج خرامه ضمن قول مساعد جهت ارتباط و تعامل بیشتر سپاه  و هلال احمر گفت: با توجه به فرمایشات مقام معظم رهبری که فرمودند:”امروزه ما نباید نگران ریزش های انقلابی باشیم زیرا رویش های انقلاب آن را جبران می کنند” به این نتیجه می رسیم که بسیج و هلال احمر جبران این ریزش ها است و این جوانان باید این ارزش ها را انتقال دهند.