دیدار رئیس و اعضای هلال احمرخرامه با رئیس سازمان تبلیغات وعرض تسلیت به مناسبت ارتحال عالم ربانی آیت الله ایمانی

0

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه  به مناسبت هفته ی هلال احمر رئیس و جمعی از اعضای این جمعیت با حجه الاسلام نظری رئیس سازمان تبلیغات و حجه اسلام مهدوی مسئول دفتر امام جمعه  دیدار و گفتگو کردند.

حجه  الاسلام نظری  در این دیدار، ضمن تبریک هفته هلال احمر به تمامی زحمت کشان این عرصه، از این جمعیت به خاطر حضور به موقع در حوادث و اقدامات خیرخواهانه قدردانی کرده و افزود: در شرایطی که بسیاری از کشورها از یاری رساندن به مردم مظلوم  سرباز زدند، هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اولین کشوری بود که به یاری این مردم شتافت.

وی همچنین گفت: هلال احمر از بهترین نهادهای خدمات رسان به  خصوص در دقایق اول حوادث و سختیهاست که این جای قدردانی مضاعف دارد .

مسول دفتر امام جمعه  شهرستان خرامه اضهار داشت   بها دادن به جوانان  هلال احمر را از خصیصه های بارز جمعیت هلال احمر دانست و خاطرنشان کرد: از زمان حضور مدیریت جدید درعرصه فعالیتهای امدادی برنا مه های هلال احمر چشمگیر و پررنگ تر شده است

در ابتدای این برنامه سید جواد موسوی  رئیس جمعیت هلال احمر خرامه ضمن عرض تسلیت ارتحال ملکوتی عالم ربانی آیت الله  ایمانی امام جمعه شیراز   به ارائه گزارشی از عمکرد این جمعیت پرداخت.