ê

جلسه تودیع و معارفه سرپرست جمعیت هلال احمر خرامه برگزار گردید.

0

جلسه ساعت ۹ صبح در محل فرمانداری برگزار گردید. در این جلسه ابتدا آقای یعقوبی دادستان شهرستان خرامه نکات مهمی در خصوص انتخابات آتی مجلس شورای اسلامی و همچنین مجلس خبرگان رهبری بیان نمودند. سپس فرماندار خرامه ضمن خیر مقدم ، حماسه ۹ دی ، ولادت حضرت محمد (ص) و امام جعفر صادق (ع) را تبریک گفتند و ادامه دادند ان شالله انتخاب آتی با هماهنگی ادارات و نهادهای ذیربط در این شهرستان درسطح عالی اجرای خواهد شد. سپس در خصوص تغییرات مدیریتی در هلال احمر ، اداره کار و اداره راه ابراز امیدواری کردند که روسای جدید بتوانند در بیشبرد اهداف سازمانی تلاش مضاعف داشته باشند تا خدمات مناسبی به مردم ارائه گردد و آرزوی موفقیت برای مدیران جدید خواستار شدند.

سپس آقای حسین زاده هفته وحدت و هفته ایمنی در برابر زلزله را گرامی داشتند و در ادامه افزودند که هلال احمر مسئول امداد و نجات در شهرستان ها است و امر مهمی به عهده این سازمان می باشد و نیاز به همکاری فرمانداری و دیگر ادارات دارد و از انتخابات شورای اجرای هلال احمر در ۲۳ فروردین سال ۹۵ خبر دادند. و از مسئولان شهرستانی درخواست همکاری در این انتخابات را کردند. و سپس حکم انتصاب اقای صباغ را قرائت نمودند. سپس کلیپی از فعالیت های جمعیت هلال احمر در ۲۰ ماه گذشته پخش شد.

در ادامه آقای صباغ در سخنانی کوتاه هلال احمر را نهادی مهم در ارائه خدمات امداد و نجات و اموزش های همگانی معرفی نمود و اصول هفتگانه هلال احمر را برای حضار تشریح نمود و همچنین آموزش و مشارکت جوانان را حوزه های جوانان و جذب نیروهای داوطلب مردمی را امری مهم در هلال احمر دانستند.

پس از پایان جلسه شورای اداری فرمانداری مسئولین استانی هلال احمردر جلسه ای که به همین مناسبت در هلال احمر خرامه با حضور کلیه اعضاء واحد امداد ، جوانان و داوطلبان برگزار گردیده بود حضور به هم رسانیدند.

در این جلسه ابتدا حاج اقای قاسمی ضمن ابراز خرسندی از روند فعالیت های جمعیت هلال احمر خرامه که به نحو احسن در حوزه های امداد ، جوانان و داوطلبان اجرا گردیده است تقدیر و تشکر نمودند. سپس اقای حسین زاده معاونت منابع انسانی و پشتیبانی هلال احمر فارس مطالبی در خصوص انتخابات اتی شورای اجرای هلال احمر ایراد نمودند و خواستار حضور حداکثری اعضاء در آن شدند. در ادامه اقای صحرا نورد از زحمات خالصانه کارکنان و اعضا جمعیت تقدیر و تشکر نمود و از همه اعضا طلب حلالیت و عاقبت به خیری نمود.

در ادامه برنامه اقای صباغ سرپرست جدید شعبه خرامه هفته وحدت و همچنین هفته کاهش بلایای طبیعی را تبریک گفتند و ابراز امیدواری کردند که با کمک اعضاء جمعیت خرامه فعالیت های جدید و بالقوه ای را در این جمعیت رقم خواهد زد و استفاده از حداکثر پتانسل موجود برای پیشبرد اهداف جمعیت را خواستار شد و افزودند که بزرگترین سرمایه هلال احمر اعضا داوطلب ( امدادگران ، جوانان و داوطلبان ) هستند و اولویت کاری شعبه را امر آموزش دانستند و همچنین قول مساعدی را در خصوص افتتاح پایگاه امداد و نجات جاده ای در آینده نزدیک برای ارائه خدمات به همشهریان دادند.

در پایان از اعضاء برتر در حوزه های امداد و نجات ،جوانان و داوطلبان تقدیر و تشکر به عمل امد.

 

è

è

ê

ê

ê

ê

ê

ê

ê

ê

ê

ê

è

è

è

è

è

è

è

è

è

è