PPPPP

تجهیز شدن پایگاه امداد نجات شهرستان خرامه به خودروی نجات

0

نماینده مردم خرامه، کوار و سروستان در مجلس شورای اسلامی به همراه رئیس جمعیت هلال احمر این شهرستان با دکتر پیوندی ریاست جمعیت هلال احمر کشور دیدار و گفتگو کردند .

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه ؛ دکتر داریوش اسماعیلی در دیدار با دکتر پیوندی پیرامون تجهیز پایگاه امداد و نجات بین شهری هلال احمر شهرستان خرامه به گفتگو پرداختند.

دکتر اسماعیلی با تجلیل از عملکرد امدادگران، نجاتگران، داوطلبان و جوانان عضو جمعیت هلال احمر گفت: نجاتگران جمعیت هلال احمر در تمامی حوادث و سوانح حضوری بسیار فعال و موثر دارند.

رئیس فراکسیون معدن و صنایع معدنی مجلس بیان کرد: من خودم عضو داوطلبان جمعیت هلال احمر هستم و به این عضویت افتخار می کنم و آماده هرگونه همکاری با جمعیت هلال احمر هستم.

اسماعیلی در ادامه اظهار: نیروهای هلال احمر در حوادث حضور داشته و خدمات امدادی شایانی به مردم و آسیب دیدگان از حوادث ارائه می کنند که بایستی نسبت به تجهیز و تکمیل و رفع نیازهای امدادی این نهاد امدادرسان  اقدام گردد.

دکتر علی‌اصغر پیوندی در این دیدار گفت جمعیت هلال احمر به عنوان یک ارگان امدادی، فرهنگی و اجتماعی همیشه و در تمام لحظات خود را در کنار مردم می بیند.

وی افزود: این نهاد آمادگی را برای جذب تعداد بیشتری از جوانان داوطلب  دارد  که در این راستا باید تلاش کنیم تا خدمات جمعیت هلال احمر بیشتر به مردم معرفی شود.

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه نیز در ادامه بیان کرد : با همت و مساعدت جعفری مدیر عامل جمعیت فارس احداث و پارکینگ ، حصار کشی و محوطه سازی پایگاه انجام گردیده و انتظار میرود جمعیت مرکز با تجهیز خودروی نجات وتامین نیروی انسانی مطابق باچارت سازمانی واستاندارد پایگاه مساعدت نمایند تا در هفته دولت شاهد افتتاح مجهزترین و به روزترین پایگاه امداد جاده ای توسط ریاست جمعیت هلال احمر کشور باشیم.

در ادامه این دیدار دکتر علی اصغر پیوندی نسبت به تجهیز خودروی  نجات پایگاه  و تجهیزات امدادی و وسایل مورد نیاز پایگاه امداد وجاده ای خرامه قول مساعد داد.