IMG_6337

به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر، رئیس و جمعی از امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان با بخشدار کربال دیدار کرد.

0

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه  به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر، رئیس و جمعی از امدادگران جمعیت هلال احمر شهرستان با بخشدار کربال  دیدار کرد.

در این دیدار زارع بخشدار کربال  ضمن تبریک به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هفته هلال احمر از زحمات و تلاش های شبانه روزی رئیس و کارکنان جوان و با اخلاق جمعیت هلال احمر شهرستان که در طول سال بی منت و داوطلبانه به ارائه خدمات به حادثه دیدگان پرداخته تقدیر و تشکر نمود و افزود : جمعیت هلال احمر باید با مدیریت و روحیه جهادی در ابعاد مختلف، حوادث و آسیب‏ ها را شناسیی کرده  و راه‏ های پیشگیری از آنها را با ارائه آموزش های لازم بین آحاد مردم نهادینه سازد که در این میان نقش جوانان و فعالین جمعیت هلال احمر  بسیار مهم است.

سید جواد موسوی رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان  با اشاره به اینکه بخشداران بازوهای توانمندی در کنار جمعیت هستند؛ بیان کرد: در جهت جذب اعتماد مردم به جمعیت و توانمندسازی آنان با فراگیری آموزه های امدادی  نیازمند ورود بخشدار  و مسئولین در برنامه های هلال احمر  هستیم. وی با اشاره به ایجاد نشاط اجتماعی  بین  جوانان ،تاکید کرد: با برگزاری جلسات و کارگاه های آموزشی و مهارتی در خصوص پیشگیری از آسیب های اجتماعی قصد داریم جوانان را با این معضل آشنا سازیم..موسوی افزود به مناسبت هفته هلال  احمرکاروان سلامت در بخش کربال اجرا خواهد شددراین دیدارپیرامون آموزش دهیاران در حوزه مدیریت بحران و آموزشهای مربوط به امداد و نجات تبادل نظر گردید.در پایان بخشدار کربال به عضویت هلال احمر پیوستند .