IMG_2793

اهدا خون داوطلبان،امدادگران و اعضای جوان جمعیت هلال احمرشهرستان خرامه به مناسبت ۱۴ روز جهانی داوطلبان

0

رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه از اجرای برنامه اهدا خون توسط اعضا جوان، داوطلبان و امدادگران هلال احمر شهرستان خرامه با حضور مسئولین شهرستان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جمعیت هلال احمر شهرستان خرامه، محسن صباغ نژاد رئیس این جمعیت اظهار داشت:به مناسبت روز جهانی داوطلبان و رسالت همیشگی جمعیت هلال احمر، بیش از۸۰  نفر از داوطلبان و اعضای جوانان و امدادگران این جمعیت با حضور در محل جمعیت هلال احمر شهرستان نسبت به اهدای خون اقدام و برای زندگی بخشیدن به هم نوعان نیازمند دراین برنامه شرکت کردند.

صباغ نژاد با اشاره به اهداف جمعیت هلال‌احمر در حمایت از زندگی و سلامت انسان‌ها گفت: اهدای خون علاوه بر کمک به‌سلامتی خودِ شخص، گونه‌ای دیگر از اهدای زندگی به همنوع است و برای کسانی که از نعمت سلامتی برخوردار هستند، شکرانه‌ به‌جای آوردن این نعمت است.

وی افزود: درحالی‌که ما به‌ راحتی و بدون هیچ دغدغه‌ای به زندگی عادی خود ادامه می‌دهیم، بیماران زیادی در بیمارستان‌ها هستند که حیات‌شان به قطره‌های خون ما بستگی دارد و در انتظار دریافت قطرات حیات‌بخش خون، لحظه‌شماری می‌کنند.

اسماعیل زارعی مسئول واحد داوطلبان جمعیت هلال احمرشهرستان خرامه نیز بیان کرد: با توجه به گستردگی فعالیت جمعیت هلال‌احمر، نیروهای پرتلاش این نهاد از این امر خیر غافل نبوده بلکه سعی کرد‌ه‌اند به طور مناسب و مطلوب در این صحنه‌های خیرخواهانه حاضر شده و در اهدای خون به عنوان اهدای سلامتی مشارکت داشته باشند.

IMG_2735 IMG_2738 IMG_2740 IMG_2755 IMG_2770 IMG_2793 IMG_2799 IMG_2806